IHASTE

“Enne kui asute selle tekstiga tutvuma, teadke, et piltidele vajutades saate tutvuda toredate kodudega Ihastes.
Ihaste on Tartu kaunimaid ja rohelisemaid piirkondi, mis pakub rahulikku ja hubast elukeskkonda. Piirkonnas on rohkelt kõrghaljastust ja rohelisi alasid, mis loovad suurepärase võimaluse looduse ning tervisliku ja aktiivse elustiili nautimiseks. Ihaste asub Emajõe kaldal, pakkudes kaunist vaadet jõele ning võimalust nautida pikki jalutuskäike või rattasõitu piki kergliiklusteid.

1o
3o
4o

Piirkond on tuntud oma kaasaegse arhitektuuri ja moodsate eramajade poolest, kus on kasutatud kvaliteetseid materjale ning kaasaegseid lahendusi. Ihaste on tihedalt seotud kohaliku kogukonna ja kultuuriga, pakkudes elanikele mitmeid võimalusi osaleda kohalikel üritustel nagu Ihaste päev.

Lisaks on Ihaste piirkond hästi ühendatud Tartu kesklinna ja teiste linnaosadega, kus on palju kauplusi, restorane, kohvikuid ja meelelahutusasutusi. Seega on Ihaste ideaalne piirkond nii perele kui ka üksikisikutele, kes soovivad nautida rahulikku ja mugavat elu kaunis ja kõrghaljastusega piirkonnas, kuid samal ajal olla ka linnamelus.

Ärge siis unustage piltidele klikkida ja kodusid külastada”

5o
6o
7o