Jäin OLGO Kinnisvaraga väga rahule. Maakohtades on kinnisvara väga raske müüa, kuid OLGO Kinnisvara töötajate professionaalsus ja hea töö klientidega on aidanud müüa objekte, mis on pikka aega seisnud. Neid saab usaldada ja nad mõistavad klienti ja tema vajadusi – nii müüjat kui ostjat. Selline omadus aitabki kaasa edukaks müügiks. Soovitan kõigile, kellel on kinnisvara, mille müük pole olnud siiani edukas.

Lehar NeveRimmi Agro OÜ

Maaklerihärra Rainer Olgo on suurepärane suhtleja, asjalik ja oma töös ilmselgelt korrektne ja kohusetundlik. Kogu müügi- ja notaritoimingute juures abivalmis ning üleüldse äärmiselt tore inimene. Kogemused maksavad, ning ma olen kindel, et OLGO Kinnisvaral on neid juba piisavalt aastatega kogunenud, et edukalt kinnisvaraturul toimetada ja anda endast parim, suurepärase tulemuse saavutamiseks. Kui klient on rahul, on rahul ka maakler ja kogu ettevõte! Seega julgen teistele soojalt soovitada ning otse loomulikult soovida edu kogu tublile OLGO Kinnisvara kollektiivile!

Kristjan ParkjaEttevõtja

Töö kiire ja korralik, kõik küsimused said õigeaegselt vastused ja müügiprotsess oli sujuv. Väga muljetavaldav oli saada korralik turuülevaade enne, kui olime koostöökokkuleppe sõlminud. Soovitan.

Annar MerirandAndmebaas OÜ

Olgo Kinnisvaraga puutusin kokku esmakordselt. Maakler andis põhjaliku ülevaate turuolukorrast, aitas määrata võimaliku parima hinna ning koostas mõistliku müügistrateegia. Suhtlus oli sõbralik ja oli tunda, et olen nende kõige tähtsam klient. Ei oleks osanud oodata nii head lõpptulemust – kiire ja suurem kasum minule kui müüjale. Tänud ja edu edaspidiseks! Julgen soovitada.

Margus VahtramäeKanepi Aiand OÜ

Tänan OLGO Kinnisvara südamest suurepärase investeerimisnõu eest. See on aidanud mu vara mitmekordistada. Väga palju oli abi ka probleemse üürnikuga läbirääkimisel.

Marje PukkFigura Line Tartu